Dell Alienware Area 51m

Dell Alienware Area 51m to rewolucyjne laptopy stworzone do gier, które cechują się ogromną mocą obliczeniową, dużym 17 calowym panelem i obudową ze stopu magnezu.

Cechą wyróżniającą laptopy Dell Alienware Area 51m na tle konkurencji, to socket procesora na płycie głównej znany z wersji desktopowych w którym możemy dowolnie wymieniać nasz procesor. Dzięki temu mamy na pokładzie procesory desktopowe o wysokiej mocy. W wybranych modelach instalowane są procesory Intel ósmej i dziewiątej generacji z serii i7 i i9.

Zastosowanie desktopowych rozwiązań ma swoje plusy pod względem wydajności, jednak sporym minusem jest spory pobór prądu. Z tego względu laptop na pracy baterii pracuje maksymalnie do 2godzin a pod maksymalnym obciążeniem potrafi wytrzymać około 20 minut. System ładowania jest również nietypowy. Mamy dwa złącza gniazda ładowania. Jest to potrzebne by udało się naładować baterię podczas użytkowania z laptopa.

W laptopie Dell Alienware Area 51m mamy możliwość zainstalowania do 64GB pamięci RAM DDR 4 w 4 slotach.

Dell Alienware Area 51m posiada aż 3 miejsca na pamięć masową. Możemy zainstalować w tym laptopie dwa dyski M.2 oraz jeden dysk 2.5 cala. Wszystkie o maksymalnej pojemności do 1TB.

Laptop Dell Alienware Area 51m posiada również dekstopowe wersje kart graficznych. Mamy do wyboru modele z kartami nVidia GeForce RTX 2060, 2070 i 2080. Karty te pobierają niesamowitą ilość energii, przez co wymagane jest wspomniane wyżej podwójne ładowanie baterii.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości