Dell XPS 15 9570

Dell XPS 15 9570 to wysokiej klasy ultrabooki biznesowe, skierowane do grafików, programistów, architektów czy projektantów. Zostały one stworzone dla osób które wymagają mobilności idącej w parze z wydajnością. Pomimo dużego ekranu (15.6 cala) są lekkie i ich waga nie przekracza 1.8kg.

Laptopy Dell XPS 15 9570 posiadają wysoko wydajne procesory Intel ósmej generacji z serii i5, i7 oraz i9. Zastosowane procesory to modele z końcówką H oraz HK, czyli o podwyższonej mocy procesora oraz zintegrowanej karty graficznej.

W laptopach Dell XPS 15 9570 znajdziemy dedykowane karty graficzne nVidia GeForce GTX 1050 Ti z 4GB pamięci GDDR5.

Dell XPS 15 9570 został wyposażony w dwie matryce IPS, pierwsza o maksymalnej rozdzielczości FullHD, nie dotykowa, natomiast druga, dotykowa o rozdzielczości 4K

Mimo swojej mobilności, Dell XPS 15 9570 potrafi pomieścić aż dwa dyski! Jeden SATA 2.5calowy o maksymalnej pojemności do 2TB  i M.2 PCIe również do 2TB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości