//

Dell Precision 7530

Dell Precision 7530 to mobilna stacja robocza  stworzona do pracy pod dużym obciążeniem oprogramowania graficznego czy obliczeniowego. Świetna konstrukcja która łączy w sobie moc obliczeniową z możliwością dużej mobilności.

Dell Precision 7530 został wyposażony w procesory Intel ósmej generacji z serii i5, i7, i9 oraz XEON. Są to świetne i wydajne procesory, które poradzą sobie z powierzonymi zadaniami.

W laptopach Dell Precision 7530 znajdziemy dedykowane karty graficzne AMD Radeon oraz nVidia Quadro. Są to profesjonalne konstrukcje, stworzone do pracy z specjalistycznym oprogramowaniem.

Laptopy Dell Precision 7530 posiadają 4 sloty pamięci RAM które możemy rozbudować do 128GB, a w przypadku procesorów XEON mamy możliwość zainstalowania pamięci z korekcją błędów ECC.

Dell Precision 7530 posiada również aż cztery miejsca na pamięć masową. W pierwszych trzech możemy zainstalować dyski M.2, natomiast w ostatnim mamy miejsce na dysk 2.5 calowy który dostępny jest wraz z modelami posiadającymi 4 komorową baterie.

Mobilna stacja robocza Dell Precision 7530 posiada świetne matryce WVA o maksymalnej rozdzielczości FullHD, i palecie barw do 100% Adobe RGB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości