Programy graficzne

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate ENG BOX [PSP2020ULMLMBEU]

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate ENG BOX [PSP2020ULMLMBEU]

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 300,00 PLN 243,90 PLN netto
Producent: Corel
Model: PSP2020ULMLMBEU
Status: Dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata), 40,00 PLN (pobranie)
Parametry:

Opis produktu
Parametry
Podstawowe
Typ programu:Grafika
Wersja licencji:BOX
Rodzaj licencji:Komercyjna
Czas trwania:Wieczysta
Liczba urządeń:1
Nośnik:DVD
Wersja językowa:Angielska
System operacyjny:Windows 10
Windows 7
Windows 8

Nowy pakiet Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate to najlepsze rozwiązanie do profesjonalnej edycji zdjęć i projektowania graficznego.

PaintShop Pro 2020 Ultimate - odkryj przystępną cenowo alternatywę dla Photoshopa

Korzystaj z udoskonalonego, prostego w użyciu programu PaintShop Pro 2020 Ultimate, wraz z ekskluzywnym pakietem dodatkowych aplikacji, których nie znajdziesz w programie Photoshop.

PaintShop Pro 2020 Ultimate zawiera dodatkowo oprogramowanie premium: GRFX Studio, Parallels Toolbox, Photo Mirage Express, Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3, Corel Creative Collection

Ta najnowsza wersja zawiera odświeżony, intuicyjny interfejs, udoskonalenia najczęściej używanych narzędzi, przyspieszony proces uruchamiania aplikacji oraz jeszcze bardziej kreatywną zawartość.

Uzyskaj więcej korzyści dzięki zawartej darmowej kolekcji  programów Bonus Pack w programie PaintShop Pro 2020 Ultimate, której nie znajdziesz w programie Photoshop.

PaintShop Pro 2020 Ultimate to kompletny pakiet do edycji zdjęć - wraz z ekskluzywną kolekcją oprogramowania fotograficznego Premium.

Pakiet PaintShop Pro 2020 Ultimate zawiera PaintShop Pro oraz bonusowe dodatki fotograficzneGRFX Studio

Uzyskaj dostęp do tysięcy najbardziej popularnych efektów fotograficznych. Teraz masz najlepszą broń fotografa przeciwko przeciętności i jedno z najlepszych narzędzi do kreatywnej stymulacji.

Parallels Toolbox

Parallels Toolbox to kompleksowe rozwiązanie z ponad 30 narzędziami dla systemów macOS i Windows.

Jednym kliknięciem zaoszczędź miejsce na dysku twardym i stwórz wysoką jakość zawartość , szybko zoptymalizuj komputer pod kątem prezentacji. Ten ekonomiczny zestaw narzędzi zastąpi potrzebę posiadania wielu aplikacji na komputerze.

PhotoMirage Express

Bez wysiłku przekształcisz  dowolny obraz w hipnotyzującą animację w zaledwie kilka minut. Ożywianie zdjęć jest  teraz niezwykle łatwe i przyjemne. Posłuż się PhotoMirage Express do tworzenia niesamowitych animacji fotograficznych.

Painter Essentials 6

Zostań artystą cyfrowym dzięki Painter Essentials 6. Ten łatwy do nauczenia program do malowania pozwoli przekształć Twoje zdjęcia w niesamowite olejne, pastelowe lub impresjonistyczne dzieła sztuki.Szybko nauczysz sie także  malować, rysować i szkicować od podstaw w przyjaznym otoczeniu, używając ołówków, długopisów, i wielu innych narzędzi plastycznych.

Corel AfterShot 3

Szybko naucz się profesjonalnej edycji zdjęć RAW i przejmij kontrolę nad bardzo dużymi zdjęciami w kolekcji. Dokonuj łatwych poprawek i ulepszeń oraz zapisuj czas dzięki narzędziom do przetwarzania wsadowego, które pozwalają zastosować korekty do jednego lub tysięcy zdjęć na raz.

Kolekcja kreatywna Corel

Rozwiń swoje możliwości twórcze dzięki dziesiątkom pędzli, tekstur i ponad 100 rodzajów

tła bez dodatkowych opłat. Ulepsz swoje projekty fotograficzne za pomocą zabawnych wzorów, kwiatów, zachodów słońca i wielu innych, a także szereg żywych pociągnięć pędzla.Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości