Partner technologiczny
Warty Poznań

O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Witamy Państwa na stronie spółki „Korzystne.IT” i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Projekt „Korzystne.IT” jest wynikiem i kontynuacją naszego wieloletniego doświadczenia w branży IT, z którą obaj zawodowo jesteśmy związani od 2009 roku. Oddajemy do Państwa dyspozycji nie tylko nasze doświadczenie, wypracowane kontakty - ale przede wszystkim - chęć ciągłego doskonalenia się. Zdobywamy wiedzę o nowinkach technologicznych, szukamy nowych trendów na rynku IT, jako hasło przewodnie obraliśmy sobie „EXPECT MORE” – bo swoje usługi dedykujemy wszystkim z Państwa, którzy od partnera technologicznego oczekują więcej.

Misja Korzystne.IT

Firma ma charakter integratorski. Celem jej działania jest zapewnienie kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw – począwszy od zaprojektowania środowiska IT, poprzez dostawę sprzętu i oprogramowania, wdrożenia i integracje, na utrzymaniu, serwisie i usługach zarządzania kończąc.

Sklep internetowy „Korzystne.IT” jest narzędziem marketingowym i szansą dotarcia do szerszego grona klientów. Pozwala wykorzystać naszą pozycję na rynku do zaoferowaniu Państwu sprzętu uznanych producentów w atrakcyjnych cenach i przekonaniu Państwa do współpracy z nami w szerszym zakresie.

Skład Zarządu

Łukasz Cichy – Prezes Zarządu. Kończył liceum o profilu informatycznym w Poznaniu. Od 2004 roku związany jest ze sprzedażą w segmencie B2B, od 2009 roku w branży IT - dla znanego resellera sprzętu pracował jako Dyrektor Marketingu i Sprzedaży. Ma za sobą doświadczenie w pracy dla dużych operatorów telekomunikacyjnych – NETIA (Kierownik ds. Klientów Korporacyjnych), INEA (Koordynator ds. Rynku Nieruchomości Komercyjnych). Związany był również z międzynarodowym dostawcą oprogramowania typu ECM (Enterprise Content Management) na stanowisku opiekuna kluczowych klientów.

Na bazie tych doświadczeń Korzystne.IT prowadzi partnerską sprzedaż usług dostępowych oraz oprogramowania, mając w swojej ofercie wszystkie elementy kompletnego środowiska ICT.

Jakub Lenartowski – Wiceprezes Zarządu. Jakub kontynuuje rodzinne tradycje biznesowe. Ojciec – inż. Jerzy Lenartowski – był wieloletnim Dyrektorem filii poznańskich Zakładów Przemysłu Metalowego Hipolita Cegielskiego w Bolechowie, a po podziale Dyrektorem Tłoczni Metali Pressta w Bolechowie. Był także długoletnim prezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań. Jego działania społeczne (osobiste zaangażowanie w powstanie osiedla Zielone Wzgórza w Bolechowie, inicjatywa przy utworzeniu Liceum w Bolechowie) zostały uhonorowane nazwaniem jednej z ulic Bolechowa imieniem inż. Jerzego Lenartowskiego.

Mgr Inż. Jakub Lenartowski branżą IT zajmuje się od 2009 roku. Początkowo pracował dla znanego resellera sprzętu IT na stanowisku Product Managera HP, później zajmował się obsługą najważniejszych klientów. Jak przystało na inżyniera jest ostoją spokoju i systematyczności. Potrafi znaleźć i dopasować niemal wszystko, doskonale sprawdza się w roli Project Managera.

Projekty

Korzystne.IT specjalizuje się w sprzedaży projektowej do klienta biznesowego. Możemy poszczycić się wieloma realizacjami o wartościach sięgających kilkuset tysięcy złotych. Zapraszamy do zapoznania się z udzielonymi nam referencjami.

Jeżeli poszukiwanego przez Państwa produktu nie ma na naszej stronie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu wyceny.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości