Programy graficzne

Corel Pinnacle Studio 23 Ultimate PL BOX [PNST23ULMLEU]

Corel Pinnacle Studio 23 Ultimate PL BOX [PNST23ULMLEU]

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 435,00 PLN 353,66 PLN netto
Producent: Corel
Model: PNST23ULMLEU
Status: Dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata), 40,00 PLN (pobranie)
Parametry:

Opis produktu
Parametry
Podstawowe
Typ programu:Grafika
Wersja licencji:BOX
Rodzaj licencji:Komercyjna
Czas trwania:Wieczysta
Liczba urządeń:1
Nośnik:DVD
Wersja językowa:Wielojęzyczna
System operacyjny:Windows 10
Windows 7
Windows 8

Moc. Precyzja. Pinnacle Studio.

Wykorzystaj możliwości, precyzję i opcje kontroli Pinnacle Studio Ultimate i edytuj swoją następną produkcję jak profesjonalista! Ten kompletny, zaawansowany pakiet narzędzi do edycji ułatwia modyfikowanie nieograniczonej liczby ścieżek, zapewniając niezrównaną precyzję i kontrolę. Poznaj maskowanie wideo, cyzelowanie kolorów, setki kreatywnych efektów, wbudowane oprogramowanie do rejestrowania zawartości ekranu i wiele więcej. Edytuj bez ograniczeń dzięki programowi Pinnacle Studio.

Dlaczego warto wybrać Pinnacle Studio? Zaawansowana edycja nagrań wideo

Intuicyjne elementy sterowania. Przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi możesz udoskonalić swoje następne produkcje dzięki nowym maskom wideo, wszechstronnemu cyzelowaniu kolorów, edycji nagrań z wielu kamer, efektom zielonego ekranu i wielu innym funkcjom! Umożliwia zaawansowaną edycję nieograniczonej liczby ścieżek na osi czasu w jakości HD oraz 4K. Wykorzystaj w pełni swój potencjał dzięki większej niż kiedykolwiek liczbie efektów, narzędzi i funkcji. Wszechstronne i profesjonalne narzędzia

Usprawnij pracę dzięki intuicyjnym opcjom edycyjnym. Spersonalizuj swoje miejsce pracy i dopracuj wszystkie szczegóły edycji z wykorzystaniem klatek kluczowych.

Nieograniczone możliwości twórcze

W pełni wykorzystaj możliwości kreatywne, dostępne dzięki ponad 2000 profesjonalnych efektów i ltrów, i osiągnij dowolne cele: od prostych poprawek po profesjonalną nalizację materiału. Bliżej profesjonalizmu Poznaj zaawansowane, precyzyjne, intuicyjne rozwiązanie do edycji nagrań wideo, które pozwala uzyskać rezultaty na profesjonalnym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów.

Twórz atrakcyjne lmy z wielu kamer

Nagrywanie z różnych ujęć i ich edycja dzięki Pinnacle MultiCam Capture są zarówno przyjemne, jak i proste. Nagrywaj zawartość ekranu i obraz z kamery internetowej jednocześnie, rejestruj lmy, dźwięki systemowe i z mikrofonu jednym kliknięciem i edytuj je na bieżąco. To idealne narzędzie pozwalające na tworzenie m.in. atrakcyjnych samouczków, demonstracji produktów czy lmów z rozpakowywania produktów.

Wykorzystaj kreatywnie maskowanie

Maski wideo to rewolucyjne narzędzie do maskowania umożliwiające wszelkie efekty od prostych poprawek, takich jak rozmazywanie twarzy i ulepszanie obiektów, po profesjonalną edycję, np. usuwanie elementów, tworzenie klonów, rozmazywanie twarzy i dostosowanie kreatywnych przejść i efektów

Precyzyjne narzędzia i pełna elastyczność

Pinnacle Studio umożliwia użytkownikom precyzyjną edycję. Możesz dostosować praktycznie wszystkie parametry klipów, efektów i tytułów za pomocą klatek kluczowych. Korzystaj z elastycznego interfejsu i spersonalizuj swoje miejsce pracy, tak aby najpotrzebniejsze funkcje były zawsze w zasięgu ręki. Pinnacle Studio zapewnia profesjonalną kontrolę procesu edycji.Wersja Ultimate:
 • Ponad 2000 efektów, tytułów i szablonów

 • Edytowanie plików wideo HD i 4K bez limitu liczby ścieżek

 • OBEJMUJE WSZYSTKIE FUNKCJE WERSJI STUDIO PLUS ORAZ:

 • Maskowanie wideo

 • Selektywny wektoroskop

 • Eksport kanału alfa

 • NewBlue Audio Essentials

 •  Edycja nagrań wideo 360°

 • Klatki kluczowe przy cyzelowaniu kolorów

 • Podział ekranu z klatkami kluczowymi

 • Płynne przejścia

 • Śledzenie ruchu obiektów z rozmyciem moziukowymWiększa liczba obsługiwanych formatówBądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości