Dell Precision 3930 Rack - Piękna bestia.

Komputery w obudowie RACK - DELL Precision 3930R.

Z historią tych komputerów jest trochę jak ze swetrem Gruchy z klasycznego polskiego filmu - może nie są piękne, na pewno nie są małe, a ilość powierzonych im zadań sprawia, że nie jesteśmy w stanie tak do końca zrozumieć ich historii. ;) Za to bardzo się cieszymy, że klient właśnie nam powierzył przygotowanie ich konfiguracji i zrealizowanie dostawy. Te dwie "piękne bestie" będą zainstalowane w szafie serwerowej, w serwerowni klienta. Wraz z nimi dostarczyliśmy zasilacz UPS 1800 wat / 2000 VA, który będzie zapewniał zasilanie w przypadku wyłączenia energii elektrycznej do czasu uruchomienia generatorów. Dla klienta jest to krytyczne. Specyfika jego działalności sprawia, że awaria komputerów mogłaby spowodować sytuację podobnie ociężałą ekologicznie co w Warszawie, lub w Zatoce Gdańskiej.

Realizacja tego zamówienia rozpoczęła się od zaprojektowania specyfikacji stacji roboczej wg indywidualnych wytycznych klienta. Oprócz podstawowych parametrów funkcjonalnych - procesora, pamięci operacyjnej, karty graficznej zapewniającej wyjście na wiele monitorów, dysków pracujących w RAID - konieczne było zapewnienie redundancji zasilania, dołożenie dodatkowej karty sieciowej. Po zaakceptowaniu konfiguracji i wyceny, zlecenie zostało przesłane do fabryki DELL, gdzie na indywidualne zamówienie złożono dwa komputery. Po trzech tygodniach maszyny były u nas, a już następnego dnia roboczego u naszego klienta.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, jeśli specyfikacja Państwa pracy również wymaga indywidualnego podejścia. Z chęcią zmierzymy się z historią Państwa komputerów.

KONTAKT Korzystne.IT

DELL Precision 3930 Rack

Konfiguracja sprzętowa komputerów:
- Procesor Intel Core i5-8500 - 6 rdzeni / 6 wątków / 3,0GHz do 4.1GHz / 9MB CL3 / vPro
- 16 GB (2 x 8 GB) pamięci DDR4 2666 MHz w modułach UDIMM bez funkcji ECC
- 2 dyski 2,5-cala 1 TB 7200 obr./min pracujące w trybie RAID 1
- Grafika Radeon Pro WX 4100, 4 GB, 4 złącza mDP - 4 wyjścia dla monitorów
- Obudowa Precision 3930 Rack, dwa zasilacze 550W
- Dwie karty sieciowe Ethernet Intel I210 1Gb/s (1 x 1 GbE)


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości