HP EliteBook 1050 G1

HP EliteBook 1050 G1 to niezwykle wydajne laptopy o najlepszych w swojej klasie funkcjach biznesowych oraz wysokiej wydajności w zastosowaniach obliczeniowych i graficznych w zarządzanych środowiskach informatycznych.

HP EliteBook 1050 G1 został stworzony dla pracowników mobilnych, którzy potrzebują laptopa który nie sprawia problemów w transporcie i posiada odpowiednią moc, oraz zabezpieczenia.

Z tego względu HP montuje w swoich EliteBook’ach 1050 G1 procesory ósmej generacji firmy Intel z serii i5 oraz i7 które cechują się świetnymi osiągami i stabilnością pracy.

Oprócz tego znajdziemy w tych laptopach karty graficzne nVidia GeForce GTX 1050 z 4GB DDR5, które poradzą sobie ze znanymi programami graficznymi oraz oprogramowaniem wideo.

HP EliteBook 1050 G1 pozwalają na zainstalowanie do 32GB pamięci RAM DDR4 o częstotliwości do 2666MHz. Dzięki temu laptop jest w stanie uruchomić i przetrzymywać w pamięci wiele programów jednocześnie bez spadku wydajności. A wysoka częstotliwość pozwala na jeszcze szybszy dostęp systemu do danych zawartych w tejże pamięci.

EliteBook 1050 G1 posiada również dwa złącza M.2 dzięki którym możemy pomieścić wszystkie nasze najważniejsze dokumenty oraz niezbędne oprogramowanie.

Laptopy te posiadają również świetne matryce. Są to 15 calowe ekrany wykonane w technologii IPS z podświetleniem LED. Wybrane modele mogą osiągnąć maksymalną rozdzielczość nawet do 4K dzięki czemu zobaczymy najmniejsze szczegóły, a jasność na poziomie 400 cd/m2 pozwala nam uzyskać palete barw na poziomie 100% sRGB. Niektóre modele zostały wyposażone również w kamery HD z modułem IR oraz czujniki oświetlenia które dostosowują jasność ekranu do panujących warunków zewnętrznych.

HP EliteBook 1050 G1 posiada również wiele zabezpieczeń, które chronią nasze dane przed niebezpiecznym oprogramowaniem oraz działaniom crackerskim. Dzięki takim technologiom jak HP SureView Gen2, HP Privacy, HP Sure Click czy TPM2   oraz zabezpieczeniom fizycznym jak sensor odcisku palca nie musimy się martwić o kradzież naszych danych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami specyfikacji oferowanego modelu. Zachęcamy do skorzystania z prostego konfiguratora, umożliwiającego prostą personalizację wybranego modelu. Gdyby Państwa oczekiwania wykraczały poza prostotę konfiguratora – zapraszamy do kontaktu. Jako partner HP jesteśmy w stanie przygotowywać indywidualne konfiguracje szyte na miarę potrzeb klienta.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości