HP EliteBook 830 G5

HP EliteBook 830 G5 to kompaktowe i wydajne laptopy do zastosowań biznesowych. Idealnie sprawdzą się dla pracowników, którzy potrzebują połączenia mobilności z mocą. Precyzyjnie zaprojektowany, niezwykle bezpieczny i przystępny komputer HP EliteBook 830 oferuje potężne narzędzia współpracy, które zapewniają wydajność zarówno w podróży, jak i w biurze.

HP EliteBook 830 G5 zostały skonstruowane z wysokiej jakości aluminium wykonanej w technologii CNC co zapewnia świetne spasowanie, dużą wytrzymałość i niezwykłą stylistykę.

W środku Elitebooka 830 G5 znajdziemy procesory Intel siódmej i ósmej generacji z serii  i5 oraz i7, są to świetne, wydajne i jednocześnie energooszczędne procesory. Idealnie sprawdzą się w pracy podczas podróży, gdy musimy polegać na pracy baterii.

HP oferuje  również wiele świetnych matryc. Możemy wybrać pomiędzy panelami IPS z podświetleniem LED , dotykowymi lub nie dotykowymi, jasnością do 300 cd/m2, technologią SureView lub BrightView, czujnikiem oświetlenia otoczenia, paletą barw do 72%  NTSC, oraz opcjonalnymi antenami WWAN.

HP EliteBook 830 G5 oferuje również dwa gniazda pamięci RAM DDR4 o maksymalnej pojemności do 32GB i częstotliwości do 2400MHz.

Producenci postanowili w Elitebooku 830 G5 zaimplementować jedno gniazdo pamięci masowej w rozmiarze M.2. Dzięki temu możemy zainstalować dysk na magistrali PCIe o maksymalnej pojemności do 1TB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości