HP EliteBook 840 G5

HP EliteBook 840 G5 to elegancki i lekki laptop biurowy o świetnym wzornictwie i precyzyjnym wykonaniu. Bezpieczny i przystępny komputer, który oferuje wysoką wydajność w biurze oraz podróży. Jest to doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych, którzy muszą pogodzić pracę biurową z tą w terenie. Zaprojektowane zostały tak, by przy niewielkiej wadze i niewielkiej budowie potrafiły wytrzymać nawet znaczny nacisk. Z tego względu laptopy te są lekkie i wytrzymałe.

Notebook został skonstruowany z wysokiej jakości aluminium dodatkowo wyciętego w technologii CNC dzięki temu obudowa jest świetnie spasowana.

HP EliteBook 840 G5 posiada wiele modeli z procesorami Intel siódmej oraz ósmej generacji serii i5 oraz i7. Są to wydajne i energooszczędne procesory, dzięki którym komfort pracy na baterii jest na jeszcze wyższym poziomie.

Laptop od HP posiada wiele zróżnicowanych matryc IPS z podświetleniem LED, możemy wybrać panele nie dotykowe lub dotykowe, z maksymalną rozdzielczością do nawet 4K, jasność do 700cd/m2, paletą barw do 72% NTSC, technologią SureView, antenami WWAN oraz czujnikiem oświetlenia otoczenia.

Producent również oferuje w swoich laptopach Elitebook 840 G6 dedykowane karty graficzne AMD Radeon 540X z 2GB pamięci GDDR5. Dzięki temu praca z oprogramowaniem graficznym będzie jeszcze przyjemniejsza

HP EliteBook 840 G5 posiada dwa gniazda pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości do 2400MHz. Możemy w nich zamontować do 32GB.

HP EliteBook 850 G6 posiada jedno gniazdo pamięci masowej. Możemy mieć dysk o wielkości M.2 na magistrali PCIe o maksymalnej pojemności do 1TB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości