HP EliteBook 850 G5

HP EliteBook 850 G5 to smukły i wydajny laptop klasy biznesowej, zaprojektowany w świetny sposób i bezpieczny laptop biurowy. Oferuje sporą wydajność w biurze oraz podróży.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych, którzy z racji profilu swojej pracy potrzebują laptopa, który jest łatwy w transporcie i posiada szereg funkcji biznesowych ułatwiających pracę oraz dbających o bezpieczeństwo danych. A wysoka wydajność pozwala na przyjemną pracę na wielu stanowiskach.

HP EliteBook 850 G5 to lekki i wydajny laptop. Jego obudowa została wykonana z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Dla lepszego spasowania i wyglądu HP zdecydowało się na produkcje przy pomocy technologii CNC.

HP EliteBook 850 G5 posiada wydajne i energooszczędne procesory marki Intel siódmej oraz ósmej generacji z serii i5 oraz i7. Wybrane modele posiadają technologię VPro która umożliwia zdalną aktualizację, obsługę i konserwacje laptopów.

HP EliteBook 850 G5 posiada również dwa gniazda pamięci RAM DDR4, które możemy rozbudować do 32GB o maksymalnej częstotliwości do 2400MHz lub 2133MHz dla procesorów siódmej generacji.

HP montuje w swoich EliteBook 850 G5 wiele świetnych matryc w technologii IPS o podświetleniu LED. Możemy wybrać pomiędzy dotykowymi lub nie, FullHD lub 4K, z antenami WWAN, jasnością do 650cd/m2, paletą barw nawet do 72% NTSC, kamerą HD + IR, oraz sensorem jasności otoczenia. Dodatkowo ekrany dotykowe są wykonane w technologii Corning Gorilla Glass co chroni nasz ekran przed rysami oraz pęknięciami.

HP EliteBook 850 G5 posiada złącze M.2 do którego możemy podłączyć dysk o maksymalnej pojemności do 1TB i na magistrali PCIe

HP EliteBook 850 G5  posiada również wiele przydatnych zabezpieczeń, takich jak:

Moduł Persistence firmy Absolute, HP BIOSphere Gen4, HP Device Access Manager, HP DriveLock i Automatic DriveLock, Czytnik linii papilarnych HP, HP Password Manager, HP Secure Erase czy HP Security Manager.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości