HP EliteBook x360

HP EliteBook x360 to seria konwertowalnych laptopów, które wyróżniają się niezwykłą mobilnością i wydajnością. Są to lekkie i poręczne notebooki stworzone do biznesu, z mocą umożliwiającą pracę z profesjonalnym oprogramowaniem oraz zabezpieczeniami na najwyższym poziomie.

HP EliteBook x360 to świetne laptopy biznesowe, które przydadzą się pracownikom mobilnym. Są poręczne, lekkie, posiadają długi czas pracowania na jednym ładowaniu, a ich wydajność pozwala na pracę z profesjonalnym oprogramowaniem.

EliteBook x360 posiadają procesory marki Intel z serii i3, i5 i i7, które są niezwykle szybkie i cieszą się uznaniem na rynku.

HP by stworzyć jak najmniejsze i najlżejsze konstrukcje postanowił na wlutowanie pamięci ram do płyty głównej. Ilość jaką możemy wybrać w konkretnych modelach waha się od 8GB do nawet 32GB, dzięki temu mamy pewność ze nie zabraknie nam tejże pamięci.

To co wyróżnia HP EliteBook x360 w ofercie, to możliwość obrócenia ekranu o 360 W praktyce oznacza to, że możemy używać naszego laptopa jako tabletu, co znacznie ułatwia pracę np. w podróży.

Laptopy HP EliteBook z serii x360 posiadają również wiele ciekawych matryc. Znajdziemy tutaj ekrany o przekątnej zaczynające się od 12.5 cala do 14  cali. Mamy możliwość wyboru rozdzielczości od FullHD do nawet 4K. Dodatkowo mamy możliwość zakupienia laptopów z technologią BrightView, SureView, o jasności do 1000 nitów, podświetleniem LED lub WLED, paletą barw NTSC oraz ekranem Corning Gorilla Glass 5.

Używając laptopa do pracy często przechowujemy na nim wrażliwe dane, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Z tego względu HP wyposaża swoje notebooki w szereg zabezpieczeń takich jak HP BIOSphere, HP Client Security, HP Device Access Manager, HP Password Manager, HP Secure Erase, HP Security Manager czy  HP SureStart.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości