HP ProBook 470 G5

HP ProBook 470 G5 to świetne laptopy wyposażone w dedykowane karty graficzne, dzięki którym komputer nadaje się do pracy biurowej, elektronicznej rozrywki i pracy graficznej. HP ProBook 470 G5 to notebook lekki, cienki i niezwykle stylowy.

HP wyposaża swoje ProBooki 470 G5 w wydajne i energooszczędne procesory marki Intel siódmej ósmej generacji z serii i3, i5 oraz i7. Są to świetne konstrukcje, które skutecznie poradzą sobie z oprogramowaniem biurowym, rozrywkowym, czy nawet graficznym.

HP ProBook 470 G5 posiada dwa gniazda pamięci RAM DDR4 o maksymalnej pojemności do 32GB o częstotliwości do 2400MHz.

W laptopie HP ProBook 470 G5 znajdziemy również dedykowane karty graficzne marki nVidia, które wspomogą pracę w programach graficznych, oraz pozwolą na uruchomienie starszych gier.

HP ProBook 470 G5 posiada jedno miejsce na dysk pamięci masowej. Możemy zainstalować pamięć o szerokości 2.5 cala lub M.2 na magistrali PCIe o maksymalnej pojemności do 1TB.

W laptopach HP ProBook 470 G5 możemy również wybrać modele z różnymi matrycami. Mamy do dyspozycji panele z podświetleniem WLED o maksymalnej rozdzielczości HD lub FullHD, jasności do 220 cd/m2 i paletą barw do 67% sRGB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości