HP Probook 640 G4

HP Probook 640 G4 to seria laptopów przeznaczona dla pracowników korporacji, średnich oraz małych firm. Jest to sprzęt który łączy ze sobą przystępną cenę, wiele nowoczesnych technologii oraz wydajność.

HP  w swoich Probookach 640 G4 montuje procesory Intel siódmej i ósmej generacji z serii i3, i5 oraz i7. To wydajne i energooszczędne konstrukcje, które poradzą sobie z oprogramowaniem biurowym oraz multimediami przy długiej pracy na baterii.

HP Probook 640 G4 posiada dwa gniazda pamięci RAM DDR4 o maksymalnej pojemności do 32GB o częstotliwości 2400MHz.

HP Probook 640 G4 posiada 14 calowe matryce IPS z podświetleniem LED. Możemy wybrać spośród paneli HD lub FullHD,, dotykowych lub nie dotykowych, o maksymalnej jasności do 700cd/m2, z technologią Sure View, paletą barw do 72% NTSC oraz antenami WWAN.

W HP Probook 640 G4 możemy zainstalować dysk 2.5 calowy lub M.2 o maksymalnej pojemności do 1TB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości