HP Probook 650 G4

HP Probook 650 G4 To nowoczesne laptopy do zastosowań biurowych. Znakomicie się sprawdzą w dużych korporacjach jak i średnich i małych firmach. Nowoczesny wygląd, wydajność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej oraz zgodność z nowoczesną technologią i starszymi urządzeniami.
HP Probook 650 G4 to wiele świetnych procesorów marki Intel siódmej i ósmej generacji. Znajdziemy serie takie jak i3, i5 oraz i7. Są to świetne procesory, które poradzą sobie z obsługą typowych programów biurowych, przeglądarką oraz multimediami.
W HP Probook 650 G4 mamy możliwość zainstalowania do 32GB Pamięci RAM DDR4 w dwóch gniazdach.
HP Probook 650 G4 posiada również dwa miejsca na dyski twarde. Jeden o szerokości 2.5 cala, drugi natomiast M.2 w którym możemy zainstalować dysk z magistralą PCIe

HP Probook 650 G4 to również wiele świetnych matryc. Możemy wybrać pomiędzy matrycami IPS z podświetleniem LED o rozdzielczości HD lub FullHD, dotykowymi lub nie dotykowymi, z maksymalną jasnością do 220 cd/m2, paletą barw do 45% NTSC oraz opcjonalnymi antenami WWAN.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, oraz z naszym konfiguratorem który pozwala spersonalizować laptop do własnych potrzeb. Jeśli nasz system jest dla Państwa niewystarczający to zachęcamy do kontaktu, jako partnerzy HP mamy możliwość przygotować dla Państwa indywidualne konfigurację.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości