HP ZBook 14u G5

HP ZBook 14u G5 to najlżejsza konstrukcja z serii Zbook na świecie. Waży poniżej 2 kilogramów i dzięki swoim niewielkim rozmiarom transport tej stacji roboczej nie będzie żadnym problemem. Mimo sowich kompaktowych wymiarów HP HP ZBook 14u G5 to naprawdę solidna konstrukcja, dzięki której nasza praca będzie przyjemna, szybka i prosta. Laptop ten oferuje porządne parametry, w przystępnej cenie.

HP ZBook 14u G5 to przede wszystkim wydajna stacja robocza, zamknięta w lekkiej i kompaktowej obudowie. A została ona wykonana z lekkiego i wytrzymałego aluminium, które dla lepszego spasowania została wytworzona metodą CNC.

W środku znajdziemy karty graficzne firmy AMD, a dokładniej modele Radeon Pro WX 3100  z 2GB pamięci GDDR5, co pozwala nam podłączyć do 3 niezależnych ekranów.

W zależności od modelu mamy do wyboru procesory firmy Intel ósmej oraz siódmej generacji. Serie które producent przewidział dla HP ZBook 14u G5 to i5 oraz i7. Procesory te z profesjonalną kartą graficzną  są świetnym połączeniem dla często podróżujących pracowników na szczeblu kierowniczym. Dzięki rozwiązaniom takim jak profesjonalna karta graficzna 3D można wyświetlać i edytować pliki w wysokiej rozdzielczości z dowolnego miejsca.

HP ZBook 14u G5 posiada dwa sloty pamięci RAM DDR4, które możemy rozbudować do 32GB tejże pamięci.

Ta mobilna stacja robocza oferuje również szereg 14 calowych matryc. Do wyboru mamy ekrany z rozdzielczością FullHD oraz 4K, o jasności do 700 nitów i palecie barw do 100% sRGB. Dodatkowo możemy dostać matryce dotykową Corning Gorilla Glass 3 oraz z technologią HP SureView, dzięki której szczegóły będą niewidoczne dla osób postronnych.

HP ZBook 14u G5 pozwala również na zainstalowanie jednego dysku M.2 z magistralą PCIe o maksymalnej wielkości do 2TB. Dzięki temu wszystkie nasze dane możemy mieć wraz ze stacją roboczą, a dostęp do nich będzie niemalże natychmiastowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami specyfikacji oferowanego modelu. Zachęcamy do skorzystania z prostego konfiguratora, umożliwiającego prostą personalizację wybranego modelu Gdyby Państwa oczekiwania wykraczały poza prostotę konfiguratora – zapraszamy do kontaktu. Jako partner HP jesteśmy w stanie przygotowywać indywidualne konfiguracje szyte na miarę potrzeb klienta.


Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości