Komputery Lenovo

Laptopy Lenovo są produkowane przez przedsiębiorstwo przez cenione na rynku przedsiębiorstwo, które przejęło dział urządzeń osobistych ThinkPad od renomowanej firmy IBM. Na chwilę obecną, koncern Lenovo jest jednym z najpotężniejszych na świecie producentów komputerów mobilnych oraz stacjonarnych.

  • Komputery Lenovo ThinkCentre to linia skierowana do użytkowników oczekujących urządzeń wydajnych, niezawodnych, bezawaryjnych oraz solidnie wykonanych. Linia ta obejmuje dwie serie: M oraz E. Głównym przedstawicielem serii M są dwa modele: Lenovo ThinkCentre m72e i Lenovo ThinkCentre m72z. Pierwszy z nich jest komputerem stacjonarnym z obudową typu Tiny, mieszczącym w sobie legendarną wydajność dla firm oraz niezrównaną energooszczędność. Drugi model jest urządzeniem typu All-in-One, oferującym zaawansowaną ochronę danych, zarządzanie energią oraz technologię wielodotykową.

  • Głównym przedstawicielem serii E jest natomiast komputer stacjonarny All-in-One Lenovo ThinkCentre e93z. Model ten został wyposażony w opcjonalny ekran wielodotykowy, wyjątkowo płaską obudowę oraz aplikacje pozwalające na kontrolowanie opcji oszczędzania energii.Bądź na bieżąco - promocje, rabaty i nowości