REFERENCJE

 • Wtorek, 23 Styczeń 2018
  REFERENCJE
  Digital Care Sp. z o.o. rekomenduje KorzystneIT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jako rzetelną firmę w zakresie dostawy sprzętu komputerowego. Firma ta sukcesywnie dostarczała i konfigurowała notebooki oraz komputery stacjonarne dla naszej spółki w 2017 roku.
 • Środa, 13 Wrzesień 2017
  REFERENCJE
  Potwierdzamy współpracę z firmą Korzystne.IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Żmigrodzkiej 41/49 w zakresie dostawy sprzętu IT. Dotychczasowe zamówienia były realizowane terminowo, a sposób zapakowania sprzętu jak i sam sprzęt spełniał nasze oczekiwania Kontakt z przydzielonym nam opiekunem jaki sam proces realizacji zamówień jest na wysokim poziomie.
 • Wtorek, 8 Sierpień 2017
  REFERENCJE
  Na podstawie zrealizowanych dostaw sprzętu komputerowego potwierdzamy, że firma Korzystne.IT Sp. z o.o. jest firmą solidną i rzetelną. Na każdym etapie realizacji zakupu - począwszy od pomocy w wyborze rozwiązania, poprzez przygotowanie zamówionych produktów zgodnie z naszymi wytycznymi, po terminową realizację dostawy - Korzystne.IT Sp. z o.o. należycie wywiązywało się z podjętych zobowiązań. Oferta była dostosowana do naszych potrzeb, kontakt przebiegał należycie, a wynegocjowane warunki zaku...
 • Wtorek, 1 Sierpień 2017
  REFERENCJE
  HNS Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łucka 15/212 oświadcza, że firma Korzystne.IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Żmigrodzkiej 41/49, realizowała w roku 2017 regularne dostawy sprzętu komputerowego na rzecz naszej firmy. O wyborze Korzystne.IT Sp. z o.o. na dostawcę zadecydowały atrakcyjne warunki zakupowe, przyznany odroczony termin płatnosci, wysoka dostępność produktów, bardzo dobry kontakt z handlowcem oraz terminowość dostaw.
Kontakt ze sklepem

GG: 50228623